Překvapení i pro vás samotné

Máte svou partnerku skutečně rád, ba doslova ji milujete, ale už vám trochu vadí stereotyp, co se sexu týká? Když už na něco dojde, je to většinou v posteli a to pro vás není tak atraktivní? Vzrušuje vás změna, o kterou ona ale příliš nestojí? Občas vám udělá radost a k něčemu dojde v autě nebo někde v odlehlém lesíku, kde nemůže nikdo být. Vy byste ale rád vyzkoušel třeba trochu jinou polohu, nebo byte stál také o nějaké to polaskání trochu jinak, než běžně? Potom bychom měli jednu zajímavou nabídku, která by mohla otevřít možnosti do světa sexuálních hrátek, i když se vaší slečně momentálně příliš nechce.

pusa

Je tu „kouzelná lahvička“ s názvem poppers. Jedná se o chemické látky, které jsou silné afrodiziakum a mohou vám udělat radost oběma. Po jediném čichnutí ztratíte zábrany, roztrhají se vnitřní pouta, která vám za běžného stavu nedovolují vyzkoušet nějakou polohu nebo třeba sexuální hru.

Touha přijde v pár vteřinách

Věřte, že i partnerce se po takové maličkosti rozváže jazyk a probudí se v ní pravá tygřice. Uvidíte, že vám třeba i poví pár sprostých slovíček, nebo vám možná zlehka nafackuje, což vás vybudí k další akci. Zažijete sex tak, jak ho s ní neznáte, protože budete poznávat její nitro. Možná skrývá nějaké větší překvapení, celé to může zajít mnohem dál, než jste si myslel – do mnohem intimnějších sfér.

prsíčka

Nezapomenutelný akt

Může to být právě ten akt, na který nikdy nezapomenete, a který jste nikdy předtím nezažil. Takové afrodiziakum umí někdy divy. Člověk nepotřebuje drogy nebo alkohol na to, aby si mohl užít vášnivý sex se vším všudy a ještě s něčím navíc. Zajisté vás neodradí ani cena, protože je více než příznivá na to, co za ni dostanete.