3 TYPY NA RELAX

1)      VANA
Sprchování bereme jako běžnou součást našeho života. Takový rituál, který bezmyšlenkovitě provádíme před spaním, nebo ráno před snídaní. Voda má ale mnohem blahodárnější účinky, než jen čištění.
Zkuste si napustit příjemně teplou vanu a nešetřete pěnou. Pokud máte polštářek do vany, teď je vhodná příležitost ho využít! Zatemněte si celou koupelnu, aby vás světlo nevyčerpávalo a nepřipomínalo, co všechno ještě musíte zvládnout, než dnes zalehnete do postele.
Využijte balení svíček, které ukrývá váš stolek a zapalte je kolem vany. Nemusí jich být moc, stačí do každého rohu jedna. Pusťte si svou oblíbenou hudbu. Vyvarujte se rádiu. Občas mívá tendenci vysílat přehled zpráv a tím vás vrátit do reality. Raději využijte svůj mobilní telefon, nebo youtube. Už jen zbývá naložit se do vany a s poslechem oblíbené hudby užívat příjemný zážitek.
relax ve vaně
2)      PROCHÁZKA KRAJINOU
Pokud se půjdete projít po městě, v ničem vám to nepomůže. Mezi hlučícími motory aut a neustálých hlasů kolemjdoucích se vám dobře neudělá. Je potřeba vybrat místo na nějaké rozkvetlé louce, nebo zvolit pro svůj relax lesní cestu. Základem je klid a prostřední.
Budete se zaručeně cítit lépe mezi zelenými stromy a šumícím potůčkem, než uprostřed nekončící kolony aut a budov. Je na vás, jestli využijete moci moderní technologie a přibalíte k sobě sluchátka pro poslech oblíbených interpretů.
čtení cestou
3)      POSILOVNA
Na první pohled se může zdát, že posilování je pro vaše tělo zátěž a určitě vám nepomůže od každodenních potíží. Opak je pravdou! Nejen že uděláte dobře svému tělu, které pohyb potřebuje, ale ještě vyčistíte svou mysl.
Kouzlo posilování je celkem prosté. Když posilujete, soustředíte se jen na to, jak to děláte a jestli je to správně. Ve vaší hlavě jednoduše není prostor na problémy. Pokud si chcete být jisti, že skutečně vypnete, zvolte třetí variantu.