Erekce může být lepší

Mužům stačí k naprosté spokojenosti třeba i jenom chvilka sexu. Pár minut je často dost a víc ani nechtějí. Jenže s tím by u nás žen nepochodili. Někdy jim to snad strpíme, ale co s chlapem, který na to hupne a za chvíli je po všem a dál už nemá zájem? To pro nás ženy není. A tak chceme, aby muži vydrželi víc. A i muži chtějí mít erekci často delší, než jaká u nich je. Třeba proto, aby si to déle užívali, a třeba i z toho důvodu, že nás chtějí obšťastnit. Jenže příroda je nemilosrdná. A nikdo z řad mužů nemá jistotu, že bude dost výkonný, když má. A třeba s věkem, ačkoliv nejen v souvislosti s věkem, se stává erekce slabší a vzácnější. Už to není jako za mladých let, kdy to jde snad i přímo samo.

žena potmě

A když už erekce muže není taková, jakou by ji chtěl mít? Potom se hledá nějaké řešení, které by pomohlo. Ale jenom blázen by si ho třeba strkal do mrazáku nebo do sádry, aby byla ztuhlost zaručená. To není správná cesta. Mnohem lepší je použít nějaký prostředek na podporu erekce.

Takových přípravků je už dnes v lékárnách, a i na internetu k sehnání dost. Každý si tady může přímo vybírat. Třeba něco na předpis, co funguje určitě, třeba i něco volně prodejné, aby nemusel před doktorem přiznávat, že mu to nejde. A když si vybere muž ten správný lék, dočká se prodloužení erekce tak, jak si to přeje. A může se v ložnici i překonávat.

ňadro s růží

Ale vždycky by se mělo jednat o pomoc, která neuškodí. Ono se přece už dávno ví, že je třeba Viagra skvělá, ale kromě potence má vliv i na srdce, a tak může klidně i zabít. A bylo by smutné, kdyby chlap chtěl uspokojit ženu a obětoval za to svůj život. To za to přece jenom nestojí. To ať má ten chlap radši něco, co mu slouží už skoro jenom na čurání.

Erekce je zkrátka pro muže důležitá. Možná až přehnaně moc. A když jí chtějí mít, ale příroda tomu brání, pak si zkrátka musí koupit něco, co u nich zabere.