I pánové mohou být pěkní

Je mnoho mužů, kteří se zajímají o svojí vizáž. Často se o ní zajímají tak moc, že se mnozí začali zajímat o kosmetické triky, které zatím používali jen ženy. Toto používají zejména muži, kteří pracují na pozicích, kde přicházejí do styku s veřejností. Často jim vadí lesklé čelo, uhřík, který neplánovaně vyrašil na jejich tváři či vráska, která se jim nelíbí. Proto mnohé kosmetické firmy již hledají cestu k mužům. Můžeme vidět kosmetické řady, které jsou určeny přímo pro pány. Najdeme zde korektory, tekuté pudry, tuhé pudry i tónovací pudrové stíny.
nivea krém
Na co si muži dávají pozor

– maskování tmavých kruhů pod očima. Stačí korektor s odstínem své pleti a kruhy pod očima jsou pryč. Vrstva však musí být velmi tenká a jemná, aby nebyla objevena zraky ostatních.

nepříjemné akné, které se objeví v době, kdy to nejmíň potřebujeme, lze dobře zakrýt lehkým make-upem, který také nebude vidět.

charismatický pohled by si přálo mnoho mužů. Úplně ho vyrobit nejde, lze však přece jen trochu pomoci vystínováním vnitřního koutku oka. Pohled je pak hluboký a dodává muži zajímavé vzezření. Vždy je ale třeba se poradit s vizážistou. Pokud nebudeme umět s barvičkami dobře zacházet, může se z charismatického muže stát také klidně mnohabarevný klaun.

nelesknoucí se čelo je to, co při poradách či jednáních muž potřebuje. Matné čelo docílíme tak, že potřeme lehkým krémem, nejlépe hydratačním z pánské řady kosmetiky a přepudrujeme vhodným odstínem tuhého pudru.
nenalíčené oko
– vrásky můžeme řešit v mnoha kosmetických salónech. Zde po poradě s odborníky můžeme zvolit jak laserové zákroky, tak různé masáže na vyhlazení kůže nebo mnoho dalších úkonů, které podpoří vzhled kultivovaného muže. Muž v kosmetickém salónu již není opravdu žádnou novinkou, naopak. Mnohé salóny se specializují pouze na pány, některé obsluhují obě pohlaví.

upravené nehty také patří k celkové pěkné vizáži. Salóny, které se specializují na manikúru, zaznamenávají stále větší podíl pánské klientely.