Jak netradičně oživit večírek, event nebo třeba brunch?

Že vám není zcela jasné, co to mikromagie vlastně je? Jedná se o oblast magie a iluzionismu, kdy kouzelník předvádí svá kouzla v těsné blízkosti publika, přímo u stolu či dokonce publikum přímo zapojí. Je to magická iluze rukou, která je prováděna přímo před diváky, a přesto není trik odhalen.

A v tom je její neodolatelné kouzlo.

Ve většině případů je to drobný trik s provázkem, kartami nebo také hodinkami či mincemi zapůjčenými přímo od účastníků. Mikromagie je velmi populárním a stále více vyhledávaným vystoupením, a to zejména pro svou těsnou blízkost s publikem a velkou variabilitou jednotlivých kouzel a iluzí. Přímým zapojením diváků do zábavných a efektních kouzel se atraktivita vystoupení a profesionalita zábavy ještě zvyšuje.

Kouzelnické potřeby

Kdo by dnes neznal mnoho variací triků a kouzel s vypůjčenou mincí, hořícími kartami nebo třeba s šátkem prostrčeným mobilním telefonem. Jsou to drobnosti, které pobaví, upoutají pozornost a zvýší atraktivitu celého večírku, domácí či firemní oslavy. Současně magie může také probíhat společně s hlavním programem a být tak jeho kvalitním a hodnotným doplňkem.

Mikromagické vystoupení může zvýšit atraktivitu celé vaší akce, ať už se jedná o menší rodinou oslavu nebo doplněk velkého firemního eventu. Zajímavou variantou je také vystoupení kouzelníka jako nečekané překvapení v rámci běžného a očekávaného programu. Unikátní a luxusní je realizace těchto vystoupení např. na svatebních večírcích, plese nebo jako součást akce města.

Trik s kostkami

Na rozdíl od dětí, dospělí na kouzla a čáry obvykle nevěří, ale magie a iluze je jednou z důležitých součástí formy zábavy, kdy se i dospělí na malou chvíli odpoutají od reálného praktického světa a propůjčí svou mysl čistému pobavení, odpočinku a pravé zábavě. Jen málokdo může říci, že mu po provedeném kouzlu neběží myšlenky v hlavě, jak je to vlastně možné. A někteří z nás si možná i pár takových triků doma vyzkouší.

Ovšem profesionální provedení se nedá jen tak lehce napodobit a dosáhnout takové profesionální úrovně není jednoduché ani časově nenáročné. Někdo nemá ani takovou zručnost či schopnost publikum pobavit.

I z těchto důvodů je optimální variantou přenechat tuto činnost profesionálům ve svém oboru.