Jarní úklid šatníku

Blíží se jaro a vy se chystáte na obnovu vašeho šatníku? Jaké jsou ale letos trendy a co už se naopak nenosí? Při třízení a pořizování nového oblečení se řiďte hlavním svým pocitem a tím, jaké kousky jsou vám pohodlné. Na co byste ale neměli zapomenout? V první řadě by vám v šatníku neměla chybět nějaké lehčí bunda. Jelikož jaro ještě není nejteplejším obdobím roku, na ranní a večerní pochůzky se vám bude určitě hodit. Moderní jsou bundy z koženým vzhledem. Nemusí být vůbec obyčejné a můžete vybírat z různých barev. Nejlépe se však doplňuje outfit černou nebo hnědou barvou. Pod koženou bundou budou skvěle vypadat úpletové šaty, které by váš šatník taky neměl postrádat. Můžete volit různé délky a střihy, záleží pouze na vás, v čem se cítíte pohodlně.

dámský šatník

Pokud se v šatech necítíte pohodlně určitě nešlápnete vedle s riflemi, které mají širší a delší střih, jelikož se opět vrací do módy. Pokud se ovšem cítíte lépe v užších džínách, neuděláte chybu ani s nimi. Rifle můžete skvěle doplnit dámskou mikinou, která vás v ne příliš teplém počasí skvěle zahřeje. Můžete vybírat z různých barev, materiálů i střihů. Mikina je kousek, který by neměl chybět v žádném šatníku, jelikož se hodí nejen do společnosti, ale taky na sport a užijete si ji i v pohodlí domova.

dámská mikina

Neměli byste zapomínat ani na obuv. Trendy v roce 2022 jsou lodičky s ostrou špičkou. Tyto boty budou skvěle ladit s výše zmíněnými širokými riflemi. A co doplňky? V žádném případě nevyřazujte ze skříně a klenotnice perlové šperky, široké pásky nebo zlaté kruhy, které opět vrací do módy. Taky byste si měli pořídit fialovou kabelku, kterou můžete zkombinovat s modrou nebo růžovou barvou, které jsou jedny z trendy barev na rok 2022. Dále byste svůj šatník měla doplnit o oranžové, žluté nebo zelené kousky.

Ve vaší fantazii se meze nekladou!