Máte rádi sladké?

Pokud máte rádi sladkosti, ale neumíte si vaše oblíbené dezerty připravit sami doma, nejspíš občas zatoužíte po návštěvě kavárny nebo cukrárny, kde si můžete vybrat z několika druhů lahodných zákusků. Ne všude ale mají v nabídce makronky, které se staly hitem posledních let. Upéct je není úplně jednoduché, protože jejich pečení ovlivňuje doslova a bez legrace i vlhkost okolního prostředí. Není žádným tajemstvím, že 5x se povedou a 3x ne. S problémem u pečení makronek se někdy potýkal každý, kdo je někdy zkoušel péct. Proto většině lidí jejich pečení nejde.

oranžová makronka

Máte je i tak rádi?
Určitě jste si je už někdy dali v nějaké kavárně či cukrárně. Všimli jste si, že chutnají jinak? Stejně jako u všeho i u makronek existuje celá řada různých receptů a postupů, které mají vliv na výslednou chuť. Upéct opravdu dobré makronky není jen tak, a celý proces je zdlouhavý a náročný. Suroviny nejsou nejlevnější, takže skutečně dobrá makronka bude stát trochu víc peněz, bez byste si mysleli.

I vyšší cena se vyplatí
Dokonalá makronka se sama rozpustí na jazyku. Lahodná směs mandlové mouky a krému udělá svoje. Existují stovky různých chuťových kombinací a barev, které můžete ochutnat. Jedny z nejlepších najdete v kavárně Pink roses. Právě tady jsou nejlepší makronky v Hradci Králové. Pečeme svoje zákusky a dezerty pravidelně, a máme svým hostům co nabídnout. Právě makronky jsou mezi hosty stále velmi oblíbené, a u nás je najdete pravidelně s celou řádkou dalších zákusků, které pocházejí z naší dílny.

krabice makronek

Hledáte dort pro jakoukoliv příležitost?
Co bychom to byli za cukrárnu, kdybychom nenabízeli možnost pečení dortů a zákusků na zakázku? Samozřejmostí je možnost nechat si u nás upéct cokoliv budete chtít. Používáme jen domácí a kvalitní suroviny, což je chuti rozhodně znát. Prohlédněte si naše hotové výtvory na sociálních sítích a nechte se rozmazlovat skvělou chutí.