Na rande je potřeba se připravit

Pokud patříte mezi skupinu mužů, kteří jsou pořád „single“, máte nespočet možností k tomu, jak najít tu pravou a získat si ji pouze pro sebe. A nejlépe už navždy. Před každým „happy endem“ je však nevyhnutelné, abyste absolvovali schůzku, jakou je rande, díky které se dopracujete k tomu, mít ženu vašich snů, která se od vás už neodtrhne.

A na takové rande je rovněž podstatné, se i důkladně připravit.
tři ruce u kávy

Pozvání na oběd/večeru

První krok, který vás váže k tomu, abyste měli blíže k úspěchu, je samotné pozvání dotyčné ženy na schůzku. Musí mu předcházet váš neodolatelný šarm, skromnost a pochopitelně i správně zvolená slova, kterými nedáte šanci vaší vyvolené, aby řekla „ne“.

Měli byste vystupovat suverénně, sebevědomě, ale současně i pokorně a s nadějí, že bude souhlasit. Ženy totiž milují, když se o nich bojuje a nevzdáte se v případě, kdy budou na pochybách.

Perfektně zvolený outfit

Aby vaše vyvolená poznala, že to s ní myslíte vážně, musíte vzít na vážnou známost i přípravu, která zahrnuje oblečení. Nepodceňujte to, v čem se rozhodnete na schůzku obléknout, protože na tom opravdu záleží. Ženy zbožňují, když si dáte práci s tím, hodit se jednou do gala a působit jako gentleman, který ví, co se sluší.

Zapomeňte na sportovní oblečení a raději vylovte z vašeho šatníku elegantní oděv, kterým dáte najevo váš zájem a vážnost toho, co se odehrává. Je to pro vás přece důležité, takže je nutné, abyste na sebe hodili slušivé oblečení, které bude zahrnovat i košili a jiné boty než staré známé tenisky.
kostkovaný oblek

Příprava na konverzaci

Samozřejmě, že si nemůžete předem připravit všechna témata, která máte v plánu v průběhu vaší schůzky probírat. Ovšem není na škodu, mít alespoň představu o tom, co spolu budete probírat. Nejhorší na každém rande je to, pokud se objeví chvilka ticha, ve které se nenajdou žádné nápady na to, na co by se zaměřila řeč a téma.

A jestli na ni chcete zapůsobit tak, aby se s vámi setkala i příště, nezapomínejte ji pustit ke slovu a ptát se na všechno, co vás o ní zajímá a chcete o ní vědět. Buďte si jistí, že si tím nasbíráte několik bodů k dobru, kterými ji přesvědčíte, že jste pro ni dobrá volba.