Nákup vlastní nemovitosti

Měsíční splátky

Pro běžného člověka znamená nákup bydlení vzít si hypotéku, přičemž k tomu potřebuje mít našetřené jisté finance, protože banky a další společnosti v drtivé většině případů nepůjčují celou částku. Chtějí totiž, ať máte k dispozici třeba 25% z celé částky a na zbytek Vám půjčí. Naše příjmy samozřejmě ovlivňují, kolik si můžeme maximálně půjčit. Bude nám totiž sestaven splátkový kalendář, přičemž každý měsíc musíme danou splátku zaplatit, abychom nemuseli řešit další potíže.

nový dům

Tu musíte mít samozřejmě z čeho platit, takže je zapotřebí dle Vašich dalších výdajů stanovit, kolik jste schopni měsíčně na hypotéku dát. Do potíží se dostali vlivem zdražování někteří lidé, kteří již hypotéku nějakou tu dobu mají, a navíc jim skončila doba fixace. Proto musejí hledat, kde ušetřit. Je výhodné sesumírovat si své výdaje a zjistit, jestli se nedají nějaké snížit. Další variantou je najít si nějaký další příjem jako třeba brigádu.

Potíže s dluhy

I když jsme na tom nyní s financemi dobře, tak se může stát, že se dostaneme do potíží a půjčíme si třeba na živobytí, ale dostane se kvůli tomu do dluhů, protože nebude z čeho splácet. I když se z toho dostaneme, tak v rejstříku zůstane záznam. To je potíž v případě, kdy si chceme vzít hypotéku v bance. Ta totiž prochází náš rejstřík, kde se tento záznam dozví a pravděpodobně nám půjčku na bydlení neposkytne.

půjčka na bydlení

V takovém případě neváhejte a využije hypotéku bez registru, kterou poskytuje nebankovní společnost, s kterou se jistě společně domluvíte. Svým zákazníkům poskytuje řešení na míru. Jestliže máte zájem o služby této nebankovní společnosti, tak můžete přes web vypsat kontaktní formulář, kde vyplníte potřebné údaje. Patří sem třeba adresa, částka a kontakt na Vás. Společnost se Vám ozve a můžete vše probrat. Ve výsledku bude daná nemovitost Vaše, splatíte hypotéku a vše je vyřízeno.