Návrat k masivu se vyplatí


Nábytek z masivního dřeva začíná slavit návrat na scénu. Ve velké oblibě ho mají zejména mladé rodiny s dětmi, ale uplatní se i v interiérech chat, chalup a také ve sféře hotelnictví a ubytování. Tedy všude tam, kdy je třeba čas od času s nábytkem hýbat, nebo je v provozu extrémně namáhán. A právě například při jeho stěhování oceníte skutečnost, že je velmi pevný a stabilní, což zajišťují kvalitní šrouby a dubové kolíky. Naše se tedy dají opakovaně demontovat, aniž by toto mělo vliv na jejich pevnost. Naše postele z borovicového masivu můžete objednávat v klasickém přírodním stylu, kdy vyniká původní kresba dřeva, ošetřeného zdravotně nezávadným lakem, nebo vybírejte z mnoha dalších variant, jež budou pro vaše potřeby nejvhodnější.
Strom-borovice (záběr do koruny stromu)
Pro dětské a studentské pokoje zde naleznete několik barevných odstínů, od růžové, až po černou. Tyto postele dodáváme bez roštů, které lze podobně jako molitanové matrace přiobjednat v našem obchodě. Každá postel je dokonale a beze zbytku využitá, jestliže disponuje úložným prostorem. Proto jsme pro vás připravili variabilně přizpůsobené zásuvky, které jednoduše zasunete pod postel i s pokrývkami, hračkami, či dalšími předměty, kterých je v každé domácnosti víc než dost.K přírodním modelům těchto lůžek se vám jistě bude hodit některý z námi nabízených zajímavě zpracovaných nočních stolků.
Postel-černobílý piktogram

Náš obchod nabízí mnoho dalšího vybavení. Od postelí a dětských postýlek, přes skříně, konferenční a televizní stolky, až po zahradní nábytek až po krásně zpracované dřevěné hračky, nad nimiž se vaše děti zaradují a budou se s nimi zcela jistě těšit po mnoho let.
Vyberte si pro váš domov skutečnou kvalitu.
Naše nabízené produkty obdržíte do čtrnácti dnů a na všechny poskytujeme dvouletou záruční dobu.