Pronájem dodávek za nízké ceny

Dodávky jsou automobily, které mají využití snad ve všech odvětví. Mohou být udělány jako mrazící bosy, nebo jako automobil pro 9 lidí. Zkrátka mají univerzální využití a hodí se skoro na všechno. Jestliže potřebujete nutně odvést na stavbu materiál a Vaše dodávka je nepojízdná, tak se obraťte na půjčovnu dodávek Praha, která má velký výběr těchto automobilů.

půjčovna dodávek

Tato autopůjčovna Vám nabídne krátkodobý, i dlouhodobý pronájem a bude jen na Vás, jak moc budete automobil potřebovat. Mezi automobily, která firma půjčuje, patří jak malé, tak větší vozy. Pokud zvolíte pronájem právě u této společnosti, tak se můžete těšit na zajímavé výhody, které jsou s pronájmem spojené. Mezi tyto výhody patří neomezený počet najetých kilometrů a také dálniční známka pro celou Českou a Slovenskou republiku. Dále pak prémiová asistenční služba a 24 hodinová hotline podpora. Mezi výhody patří i zvýhodněné cenové víkendy, kdy si automobil zapůjčíte za nižší ceny. Zvolit lze i přistavení vozidla na místě, na kterém se s firmou domluvíte, a také je samozřejmostí povinné pojištění všech vozů. Všechny dodávky, které firma pronajímá, můžete řídit se skupinou řidičského průkazu B.

půjčovna dodávek

Na internetových stránkách této firmy najdete veškeré vozy k nahlédnutí a to včetně jejich rozměrů. Také zde najdete cenu za pronájem, která je rozepsána na určité časové sazby. Zapůjčení je možné na jeden den, ale také na jeden měsíc. Čím déle je automobil půjčený, tím méně za něho denně platíte. Dále je zde uvedeno, jaký má vůz výbavu a všechno o zvýhodněné víkendové sazbě. Samozřejmostí je, že vozy podléhají pravidelným kontrolám a v případě zapůjčení se na ně vztahuje vratná záloha.

Pokud tedy hodláte něco převést, co se Vám nevleze do osobního vozu, tak neváhejte a projměte si dodávku. Nebudete litovat a odvezete s ní všechno, na co si vzpomenete.