Stahování videí z YouTube


Každý z nás v dnešní době používá internet a všechny možné vymoženosti, které nám dnešní doba nabízí. Na internetu se dá dělat opravdu velká spousta věcí. Můžete díky němu například pracovat z domova a živit se tak pouze z pohodlí vašeho domova bez potřeby, přijíždět do zaměstnání, které je daleko. Kromě pracovních výhod nabízí internet široké spektrum druhů zábavy, které si můžete sami vybrat, pouze podle vašeho vkusu. Pokud jste fanoušky například filmů, můžete se díky internetu koukat na spoustu filmů, díky stránkám, které tuto službu nabízí, často jsou tyto stránky placené, ale většinou jsou to pouze nepatrné částky, které zaplatíte za členství na určitou dobu, abyste následně mohli plně využívat služeb právě těchto stránek.

Mobil v rukách

Jednou takovou platformou je i internetová stránka YouTube, tato stránka je tedy naprosto bezplatná a můžete její služby využívat bez toho, aniž byste něco museli zaplatit. Má pouze možnost, zaplatit si takzvané YouTube Premium, které je takovým bonusem pro ty, kteří YouTube tímto směrem podpořili. Tato stránka jim pak na oplátku povolí, využívat jejich služby bez toho, aniž by se jim během spuštěného videa zobrazovaly jakékoliv reklamy.

Notebook a mobil

Pokud se vám již někdy stalo, že jste se například na YouTube koukali na nějaké video, nebo poslouchali nějakou písničku s videoklipem, která vás opravdu zaujala a chtěli jste ji příští den například ukázat kolegovi v práci, nemusíte zoufat, že nevíte jak na to. Existuje několik stránek, které vám pomohou si tohle video stáhnout například do vašeho mobilního telefonu nebo počítače. Pokud byste o takovou službu měli zájem, můžete se například podívat na YouTube downloader mp4, kde stačí pouze zkopírovat URL adresu videa, které si chcete stáhnout a poté ji vložit do určené kolonky. Poté stačí už jen zmáčknout na tlačítko stáhnout a máte hotovo.