Stavba, která se skutečně vyplatí

S celoročním mobilním domem ušetříte. A to nemálo. Ušetříte nejen spoustu peněz, ale také mnoho času a trápení, které byste jinak museli investovat do klasické stavby, shánění prostředků, shánění řemeslníků, anebo obíhání úřadů. Zkrátka řečeno, s mobilheimem dostanete přesně to, co hledáte, aniž byste se museli něčím trápit.podaná ruka, muž v saku
Pokud jde o peníze, tak ty bývají pro mnohé lidi na prvním, druhém, možná i třetím místě. A jistě zajímají i vás. Tím spíše, když jde o nákup něčeho tak drahého, jako je vlastní bydlení. Taková položka položí snad každý rozpočet, a jen málokdo se obejde bez hypotéky. Pokud ji ovšem dostane, vždyť ani to není jisté. Na druhou stranu, pokud dosáhnete na hypotéku, také to není žádná velká výhra – bude vás dusit mnoho desetiletí, a vy za to finanční společnosti ještě navíc budete platit tučné výživné, a to i přes to, že až do poslední chvíle nebudete mít jistotu, zda o svůj majetek nepřijdete.
Mnohem lepší cestou ke spokojenému bydlení i životu bez zbytečné zátěže je volba takového bydlení, které si můžete dovolit koupit bez zbytečných drahých půjček. Pokud jde o mobilheim, tak na ten dost možná našetříte sami a pořídíte si jej z vlastních úspor. A pokud ne, bude vám k jeho pořízení stačit jen malý a snesitelný úvěr.rohož s nápisem, červené tenisky

Mobilní dům m není žádná maringotka

Pojmenování takového bydlení vyvolává v mnoha lidech rozpaky. Mají strach, jak bude taková stavba vypadat. Přitom se rozhodně není čeho obávat. Toto pojmenování vzniklo na základě toho, že se jedná o stavbu bez pevných základů spojených se zemí. A to má hned několik výhod:
K umístění nepotřebujete stavební povolení.
Bydlení vznikne v areálu výrobce, a na místo ho přiveze speciální vozidlo, takže vás nebude obtěžovat hluk, ani nepořádek ze stavby.
Můžete se již za pár týdnů stěhovat do vlastního.
A pokud jde o interiér, tak ten je k nerozeznání od zařízení běžného menšího městského bytu.