Stránka s kreativními a tvořivými lidmi

Jestliže se zajímáte o DIY a máte rádi výrobky, které vyrobil člověk, rádi bychom Vám představili stránku, na které najdete spoustu věcí. Jedná se o webovou stránku Fler. Je to takzvaný kreativní svět. Najdete zde různorodé zboží. Např.: módní kousky a doplňky (šperky, šátky atd.), sklo, keramiku, bytový textil, kabelky a tašky. Dále je zde oddělení pro muže, děti a mazlíčky. Zboží, které například zaujalo mě osobně, bylo pro dámy. Jednalo se o bavlněné vložky, které stačí pouze vyprat. Nemusíte tak zatěžovat životní prostředí. Pokud se zmíníme o ekologii, najdete zde i bavlněná kolečka na odličování, také pratelné a znovupoužitelné. Do obchodu si tu můžete koupit sáčky na ovoce a zeleninu.

obchod přes pc

Pokud se vydáte na tuto stránku, můžete si zde vyhledat hodně prodávajících, kteří zde nabízejí své vlastnoručně vyráběné zboží. Vám už stačí si pouze vybrat. Vybírat zde můžete opravdu z velkého množství, a navíc různorodého zboží. Jelikož jsou zde různí lidé, je velmi nepravděpodobné, že byste neustále naráželi na jeden stejný kousek u více prodávajících. Z velké míry zde prodávají ženy, které doma věci vyrábí.
předání nákupu

Jestliže byste se rozhodli zde nakupovat, stačí kontaktovat prodávajícího a domluvit se s ním na platbě a zaslání zboží. V době, kdy máte své zboží doma, můžete poté ohodnotit Váš nákup. Díky Vašemu hodnocení se poté zvedá Vám i prodejci osobní hodnocení a oba dva působíte věrohodněji.

Samozřejmě na tomto webu nemusíte pouze nakupovat, můžete zde i Vy prodávat výrobky, které vytváříte. Nebojte se zde nabídnout své zboží, nikdo ho kritizovat nebude, buď se prodá anebo se neprodá. Nic víc se nestane. A vy si tím můžete vydělat pár korun. Můžete zde nabídnout například náušnice, výrobky z hmoty, batikované, či pokreslená trička, pokreslené tenisky. V poslední době na internetu můžeme vídat nabídku náramků z korálků.

Tento web je tedy vhodný pro prodej i nákup, či pouze pro inspiraci. Třeba když pracujete s dětmi, nebo je máte doma a nevíte co s nimi vytvářet, tak se zde můžete inspirovat.