Vojenská móda

Oblečení v army stylu něžnému pohlaví prostě také sluší. Tento styl si oblíbilo mnoho dívek a žen. Hlavně ty aktivnější (třeba sportovkyně nebo cestovatelky). Prvky tohoto stylu lze najít i v „garderóbě“ elegantní dámy. Musí je ale umět vhodně zkombinovat a nosit! Přemýšlet, zda je zrovna k té či oné příležitosti, kam ho chceme obléknout, vhodné.
žena v uniformě.jpg 
Co je pro army styl charakteristické
·        výrazné detaily (knoflíky, patky, nášivky, nárameníky)
·        parky, bundy a kabáty s výraznými rameny, vlněné kabáty, letecké bundy)
·        botyjsou pevné, vyšší, s robustnější podrážkou a šitím, se šněrováním
·        vzory inspirované uniformami (maskovací vzor, kamufláž,tzv. Camo)
·        typické barvy jsou khaki, tmavě zelená, olivová, hnědá, písková, antracitová, šedá a černá
Odborníci doporučují, abychom se nebáli maskáčového vzoru. Nejen na tričkách, košilích a kalhotách. Může být třeba na šatech nebo dlouhém svetru. Svetr lze doplnit černými legínami. Šperky a doplňky se hodí zlaté.
 
Vojenské boty nejen do terénu
Boty v army stylu se hodí i na jiné místo než na nebezpečnou misi. Jsou výborné jako součást sportovního vybavení. Oblíbili si je i zástupci mnoha jiných módních stylů – například punkeři, motorkáři, grungeři, gothici nebo hipsteři.
Vojenské boty se vyrábí v mnoha provedeních a mnoha barvách. Oblíbené je vysoké šněrování a také výrazné přezky. Nosíme je k parkám, krátkým bundám i kabátům. Můžeme je obout k legínám, kraťasům s tričkem nebo košilí s maskáčovým vzorem. Pořídit si můžeme i boty vojenského stylu v poněkud elegantnější variantě s nižším podpatkem. Hodí se například k úzkým džínám a lehké halence v zeleném barevném odstínu.
člověk s čepicí.jpg 
Tak jak jste na tom milé dámy? Už máte doma ve skříni nějaký ten pěkný „armádní“ kousek? Jestli ne, tak s jeho pořízením dlouho neváhejte, jsou slušivé! V pestré nabídce obchodníků si jistě vyberete ten pravý, co vám bude dobře sedět!