Zábava pro jednoho!

Pokud se Vám stane, že všichni Vaši přátelé jsou zaneprázdněni a Vy se musíte ve volném čase zabavit sami, máme pro Vás několik nápadů na aktivity, které zaplní Váš volný čas. A rozhodně si nemusíte připadat trapně! Je tolik lidí, kteří tráví svůj volný čas nejraději o samotě. Navíc tyto aktivity jsou stylové a v módě!
kávový šálek

1.      Kavárenský povaleč

Vyhlédli jste si před delší dobou kavárnu, kterou byste velmi rádi navštívili, ale stále jste neměli čas? Tak s chutí do toho, zajděte se podívat a objevte nové a kouzelné místo! Později už budete moct zajít na čaj či kávu s přáteli. Navíc můžete v klidu vykonat i nějakou tu práci, poznáte nové lidi a možná navážete s dalšími návštěvníky kavárny skvělá přátelství!

2.      Nezastavitelný sportovec

Přes rok tak nějak nemáte čas na pořádnou projížďku na kole, nebo se už půl roku přemlouváte k tomu, že navštívíte místní horolezeckou stěnu? Zabavte se různými sportovními aktivitami! Navíc uděláte něco dobrého pro své tělo i mysl. Co Vy na to?
cyklista na projížďce

3.      Nákupní maniačka

Asi nejméně úsporná aktivita, ale co se dá dělat? Každá žena si ráda zajde nakoupit něco hezkého na sebe. Sice u toho nebude Vaše nejlepší kamarádka alias módní guru, ale to rozhodně nevadí! Nakupování si každá žena vždy užije, což se samozřejmě nemůže říct o jejich peněženkách. Ale slevy jsou slevy!

4.      Návštěva rodičů

Vaše pracovní vytížení Vám přes rok skoro neumožní se vrátit do své rodné vesničky za drahými rodiči? Nemusíte utrácet zbytečné peníze za dovolenou u moře, kde se budete v úporném vedru stejně jen opalovat a zároveň vařit na pláži. Zajeďte se podívat za rodiči, uděláte jim určitě obrovskou radost a zase si připomenete to, jak skvělé nedělní obědy mohou být!

5.      Zahrada

Pokud jste majitelem baráčku se zahrádkou, určitě máte pořád nutkání něco na ní vylepšovat a poupravovat ji. Teď je ten správný čas, při kterém se do toho můžete pustit! Posbírejte plody, které Vám zahrada přes léto dává, posekejte, odstraňte plevel z Vašich záhonů. Práce na zahradě není nikdy dost, stále se dá něco zlepšovat, přidávat nebo odstraňovat! Udělejte si plán zahrady i pro příští rok, ať víte, kolik sazenic si tentokrát budete chtít zakoupit, protože tento rok jste to jednoduše špatně odhadli.