Zbavte se únavy a stresu v aschwagandhou

Jste unavení, bez energie, snadno podléháte stresu? V tom případě potřebujete pořádně povzbudit pořádnou životadárnou sílou. A přesně tu najdete v exotické bylině aschwagandha. Tu si můžete užít jak v podobě čistého jednodruhového přípravku z kořeně rostliny anebo v bylinném čaji ve směsi jiných rostlin.
Zatímco pro „západ“ je aschwagandha velkým objevem posledních let, tak stará léčebná indická nauka ájurvéda zná tuto rostlinu už mnoho tisíciletí a s úspěchem ji také používá. Jak v kombinaci s ostatními bylinami, tak v podobě přípravku z kořene rostliny. Právě kořen rostliny patří k nejvíce ceněným částem rostliny, neboť obsahuje ve velké koncentraci zdraví velice prospěšné withanolidy. čaj ve skle, západ slunceZ ostatních cenných látek v bylině najdeme také aminokyseliny, vitamíny, minerály a glykosidy, i jiné důležité látky pro zdraví.
Aschwagandhě se díky jejím celostním účinkům na lidské zdraví přezdívá indický ženšen, neboli životní síla. A tu vám spolehlivě dodá.
Jedná se o adaptogen, který organismu pomáhá překonávat stres a jeho nepříznivé účinky na zdraví, zvyšuje celkovou odolnost organismu. Tato bylina je zároveň bohatá na antioxidanty, které chrání lidské buňky před škodlivinami z okolí a oddalují stárnutí. Můžete se spolehnout na to, že její pravidelné užívání způsobí, že budete nejen odolní vůči stresu, ale zároveň vás přejde nekonečná únava, posílíte svou koncentraci a paměť, bude se vám lépe spát, a celkově se budete cítit mnohem silnější, vitálnější, více svěží.léčivá kůra v bílé misce
Jak je tedy vidět, tak tento exotický zázrak z Asie se rozhodně vyplatí vyzkoušet. Nicméně nezapomeňte ho v souladu s ájurvédským učením propojit s celkovým zklidněním těla i mysli tak, že se nebudete věnovat pouze práci, ale naučíte se také odpočívat, byť aktivním způsobem. A když si každý den najdete dostatek času také na relaxaci a činnosti, které máte rádi, uvidíte, že se brzy budete cítit jako znovuzrození.