Omalovánky

Navštivte web pekneomalovanky.cz a vybírejte z mnoha témat krásných omalovánek k vytisknutí zdarma. Vybrat si můžete například z omalovánek zvířat, aut, princezen nebo u holčiček tolik oblíbených jednorožců. Můžete také zvolit různé motivy u příležitostí svátků, Vánoc, Velikonoc nebo narozenin.

Web pekneomalovanky.cz pro vás přináší obrázky pro kluky i holky každé věkové kategorie. Náš web nabízí také exkluzivní omalovánky jak pro batolata, tak antistresové omalovánky pro dospělé.

Pro batolátka nabízíme témata jako jsou například Bořek stavitel, Dora průzkumnice, Hello Kitty, Lokomotiva Tomáš a Požárník Sam. Také nabízíme omalovánky různých objektů, jako je třeba deštník, hranolky nebo fotoaparát. Tyto omalovánky pro batolata mají velké plochy k vymalování a vaše dítě si díky nim pěkně uvolní zápěstí a bude tak mít skvělou přípravu ruky na psaní.

omalovánka mandala.jpg

Antistresové omalovánky pro dospělé jsou detailně propracované a v nabídce jsou opravdu krásné a dokonalé motivy. Na webu pekneomalovanky.cz pro vás nabízíme například mandaly, zvířata, květiny, vánoční strom, Velikonoce, zámek či šaty. Přesvědčte se sami na našich webových stránkách v sekci Omalovánky – Dospělí.

U nás si vybere každý. Pro dívky náš web nabízí motivy oblíbené Barbie, make-up, mořské panny nebo také Raketové holky. Chlapci si mohou vybírat z témat armáda, Brawl Stars, Fortnite, Minecraft, Naruto, Pokémon nebo z obrázků pirátů a robotů.

V sekci Film a televize pro vás přinášíme omalovánky s tématy různých oblíbených pohádkových filmů a seriálů, jako jsou třeba Simpsonovi, 101 dalmatinů, Auta, Bambi, Shrek nebo Ledové království.

Bart Simpson.jpg

V kategorii Doprava vybírejte z obrázků různých dopravních prostředků, jako jsou auta, autobusy, letadla, traktory, vlaky nebo také horkovzdušné balóny. Máme také samostatnou sekci s mandalami, které nabízíme rovněž v různých tvarech a motivech.